Hakkımızda
2018 yılında "Seramik & Porselen& Çini ve ahşabı birleştimek" ilkesiyle yola çıkan Ahşapzen, geçen 3 yıllık süreçte marka olma yolunda 20 m2 imalat alanından 600 m2 imalat alanına ulaşmıştır. 
2019 yılında marka tescil belgesini alan ve marka değerini yükseltmek için çalışan uzman kadro, endüstriyel makinalarla her gün daha da yenilikçi bir yapıya bürünmüştür. 

15 kişilik ekibi ile 7/24 destek operasyonunu sürdüren ve sürekli Ar-Ge politikası ile kendi altyapı yatırımlarını yöneten Ahşapzen özellikle e-ticaret satışı ve yurtiçi pazarda marka olarak yerini almaya başlamakla kalmamış, ihracat yönünde çalışmaları ve yurtdışı görüşmeleri devam etmektedir. 
Kütahya’nın Seramik, Porselen ve Çini merkezli başkent olması nedeniyle bu ürünlerin katma değerini ahşapla birleştirmek suretiyle yenilikçi ve sıradışı bir projeyle yola devam etmektedir. Ahşapzen adı altında bu tür ürünlerle yurtiçi piyasada sektöründe sayılı isimler arasına girmiş ve her geçen gün tanınırlığı ve kalitesi ile daha da söz sahibi olmaya başlamıştır. 

Güçlü ve tanınır bir marka olmak ilkemizi kurduğumuz gün heyecanımızla  çalışkanlığımızla devam ettirmekteyiz ve  bu hedefimizden hiç ödün vermeden devam edeceğiz. Günden güne artan iş ortaklarımız bizi bu yönde ilerlemeye daha da zorlamakta ve onlarla daha güçlü olduğumuzu hissetmekteyiz…

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR