Ahşapzen Nedir?

Biz Ne Yapıyoruz?

Ahşapzen olarak aklımızdaki projeyi hayata geçirirken ahşabın doğallığı, porselenin inceliği, seramiğin zerafeti ve çininin tarih kokan yapısını bir araya getirmek için yola çıktık.

Yolculuğunuzda bize eşlik eden tecrübeli kadromuz ile birlikte çok nadide ürünler ürettik. Ahşap, mutfak, banyo, bahçe ve terasta kullanılabilecek ürünlerin imalatını yaparken porselen, seramik ve çini ürünlerle de tasarımlarımızı tamamlayarak siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

01.

Bol ürün seçeneği;

Ahşap, seramik, porselen ve çini ürünlerini mağazacılık kapsamında geniş yer kaplaması sebebiyle çok büyük bir mağaza bile sınırlı sayıda ürün alabilir. Ahşapzen.com da bütün ürünleri ayrıntılı fotoğrafları ile görüntüleyebilir mağaza konforunda güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

02.

İsteğe göre tasarım&imalat;

Ahşapzen.com da sadece hazır konseptteki ürünlerimiz dışında sizin ve ya çevrenizdeki insanların aklında oluşacak yenilikleri müşteri hizmetlerimiz aracılığıyla doğrudan iletişime geçebilirsiniz.

03.

İade garantisi;

Ürünlerimiz kalite standartları, ürün kalitesine göre özenle ayrılmakta ve paketlenmektedir. Müşteri memnuniyetimiz önceliğimizdir. Eğer aldığınız üründen memnun kalmazsanız 14 gün içerisinde iade etme ve ya değiştirme hakkına sahipsiniz. Taşıma esnasında oluşacak hasarlar tarafınıza tanzim edilecektir.

Misytonumuz

Ahşapzen olarak şu anda ahşap ürün imalatının yanında seramik, porselen, cam ve çini ürünlerin dekorlanması ile ilgili yaklaşık 800 m2 alanda üretim yapmaktayız. Ürünlerimiz genelde züccaciye ve hediyelik eşya satan mağazalara yönelik olarak tasarlanmakta ve üretilmektedir.

Vizyonumuz

Var olan misyonumuza ilave olarak günden güne üretim hattımızı yenileme ve kalitemizi hep kendimizle yarışır hale getirmeyi amaçlamaktayız. Yurtiçi piyasada marka değerimizi her gün artırmanın uğraşı içinde olacağımızın yanında ihracat kanadımızı geliştirerek dünya markaları arasına girmek için mücadele edeceğiz.

Shopping cart