Ahşapzen Nedir?

Biz Ne Yapıyoruz?

Ahşapzen olarak aklımızdaki projeyi hayata geçirirken ahşabın doğallığı, porselenin inceliği, seramiğin zerafeti ve çininin tarih kokan yapısını bir araya getirmek için yola çıktık.

Yolculuğunuzda bize eşlik eden tecrübeli kadromuz ile birlikte çok nadide ürünler ürettik. Ahşap, mutfak, banyo, bahçe ve terasta kullanılabilecek ürünlerin imalatını yaparken porselen, seramik ve çini ürünlerle de tasarımlarımızı tamamlayarak siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Misytonumuz

Ahşapzen olarak şu anda ahşap ürün imalatının yanında seramik, porselen, cam ve çini ürünlerin dekorlanması ile ilgili yaklaşık 800 m2 alanda üretim yapmaktayız. Ürünlerimiz genelde züccaciye ve hediyelik eşya satan mağazalara yönelik olarak tasarlanmakta ve üretilmektedir.

Vizyonumuz

Var olan misyonumuza ilave olarak günden güne üretim hattımızı yenileme ve kalitemizi hep kendimizle yarışır hale getirmeyi amaçlamaktayız. Yurtiçi piyasada marka değerimizi her gün artırmanın uğraşı içinde olacağımızın yanında ihracat kanadımızı geliştirerek dünya markaları arasına girmek için mücadele edeceğiz.

Shopping cart