BİZ NE YAPIYORUZ;
Ahşapzen olarak aklımızdaki projeyi hayata geçirirken ahşabın doğallığı, porselenin inceliği, seramiğin zerafeti ve çininin tarih kokan yapısını bir araya getirmek için yola çıktık. 
Yolculuğunuzda bize eşlik eden tecrübeli kadromuz ile birlikte çok nadide ürünler ürettik. Ahşap, mutfak, banyo, bahçe ve terasta kullanılabilecek ürünlerin imalatını yaparken porselen, seramik ve çini ürünlerle de tasarımlarımızı tamamlayarak siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. 

  • Bol ürün seçeneği;

Ahşap, seramik, porselen ve çini ürünlerini mağazacılık kapsamında geniş yer kaplaması sebebiyle çok büyük bir mağaza bile sınırlı sayıda ürün alabilir. Ahşapzen.com da bütün ürünleri ayrıntılı fotoğrafları ile görüntüleyebilir mağaza konforunda güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

  • İsteğe göre tasarım&imalat;

Ahşapzen.com da sadece hazır konseptteki ürünlerimiz dışında sizin ve ya çevrenizdeki insanların aklında oluşacak yenilikleri müşteri hizmetlerimiz aracılığıyla doğrudan iletişime geçebilirsiniz.

  • İade garantisi;

Bütün ürünlerimiz kalite standartları, ürün kalitesine göre özenle ayrılmakta ve paketlenmektedir. Müşteri memnuniyetimiz firma olarak her şeyin üzerindedir. Eğer aldığınız üründen memnun kalmazsanız 14 gün gün içerisinde iade etme ve ya değiştirme hakkına sahipsiniz. Taşıma esnasında oluşacak hasar ve ya kazalar ivedi bir şekilde aksiyon alınarak tarafınıza tanzim edilecektir.
 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR